Programlar

Güncel Programlar

Kelime Oyunu

Kelime Oyunu

Fenomen yarışma Kelime Oyunu, teve2 ekranlarında...
Hafta İçi Her Gün 18.30
3. Sayfa

3. Sayfa

Türkiye'nin gerçek hikayeleri... Cinayete kurban gitmiş mağdurların yakınları ile röportajlar... İşlenmiş bir cinayetin tüm gerçekleri... 3. Sayfa teve2'de! 3.Sayfa Türkiye’nin Gerçek Hikayeleri” nde tozlu raflardaki dosyalar aralanıyor, sır cinayetler gün yüzüne çıkıyor. Yasemin Bozkurt soruyor, mağdur yakınları tüm gerçekleri programda anlatıyor. Türkiye’de işlenen cinayetleri tüm hatları ile ele alan Yasemin Bozkurt, bu tip olaylar karşısında neler yapılması gerektiğini, ne gibi önlemlerin alınabileceğini de sevenleri ile teve2 ekranında paylaşıyor.
Pazartesi'den Perşembe'ye 22.15
Derya Baykal'la Gülümse

Derya Baykal'la Gülümse

25 Mayıs Perşembe günü; Bugün, kişisel Gelişim Uzmanı Can Aydoğmuş, ilişkileri, evliliklerin nasıl uzun süreli olacağını anlatmak üzere bizimle olacak. Polimer Kil Tasarımcısı Aslı Ayverdi, polimerden kilden kolye yapımını gösterecek. Mutfakta Şef Bruno Van Damme, barbekü soslu et ve limonlu tart hazırlayacak. Hobide ise Lizet Levi, etnik gömlek ve şapka süsleme uygulamasını gösterecek. Gülümseten Fikirler’de ise tabure kılıfı yapımı var. Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Mert Demirel ise kompozit meme büyütme ameliyatını anlatacak.
Hafta İçi Her Gün 16.00
Çok Gezenti

Çok Gezenti

Seyahat için aşılmayacak Çin Seddi yok! Pasaportunuz tamam, vizenizi aldınız, otel de ayarlandıysa o zaman Çok Gezenti ile gezmeye başlamak için her şey tamam! Burak Akkul'un hazırlayıp sunduğu Çok Gezenti ile ülke ülke gezip nerede ne yenir, hangi otel daha iyidir, görmeden gelmeyin denilen yerler nerelerdir öğreneceksiniz. Bavulunuzu hazırlayın çünkü bu programdan sonra yerinizde durmak istemeyeceksiniz!
Pazar 12.30
Yemek Aşkına

Yemek Aşkına

Bir yandan Anadolu’nun farklı kültürlerini içinde barındıran, diğer yandan da kendine özel mutfak kültürünü koruyan metropol şehir İstanbul’dan esinlenen Gabriele...
Her Cumartesi 12.30
Pati

Pati

Can dostlarımızın eğitiminden bakımına, beslenmesinden sağlığına kadar aklınıza gelebilecek her şey Türkiye’nin en sevimli TV Programı Pati'de!
Her Pazar 11.15
Minik Eller

Minik Eller

Türkiye'nin en yeni Anne Çocuk Programı "Merve Öztürk'le Minik Eller" Her Cumartesi 11.15'te teve2'de...
Her Cumartesi 11.15

Arşiv