Diziler

Güncel Diziler

Türk Malı

Türk Malı

Karşınızda ekranların en orta direk ailesi: 'KUZU'lar...
Cumartesi & Pazar 22.00
İntikam Ateşi

İntikam Ateşi

Amerika’dan dönen Durga Kolkata’ya taşınır. Kardeşi Payal’a tecavüz eden Guenka ailesinin çapkın oğlu Shaurya’dan intikam almak isteyen Durga’nın adaleti arayışı sırasında beklenmedik gelişmeler başına gelir.
Cumartesi & Pazar 06.00
Kanıt

Kanıt

Benzersiz formatıyla dikkatleri çeken ve gerçek olaylardan esinlenilerek televizyona uyarlanan Kanıt'ta her gün bir cinayet çözümleniyor!
Hafta İçi Her Gün 23.30
Yaprak Dökümü

Yaprak Dökümü

Reşat Nuri Güntekin’in ölümsüz eserinden günümüze uyarlanan ve değerlerine bağlı bir ailenin sosyal ve ekonomik şartlara direniş öyküsü...
Hafta İçi Her Gün 09.45
Akasya Durağı

Akasya Durağı

Aysel, kızı Tuğçe ve sanayici kocası Kemal Bey ile birlikte rüya gibi zengin bir hayat sürmektedirler. Fakat Kemal Bey’in işleri bozulur ve iflas eder. İflası gururuna yediremeyen Kemal Bey intihar edince Aysel ve kızı Tuğçe bu tatlı rüyadan uyanmak zorunda kalırlar.
Hafta İçi Her Gün 19.30
Pretty Little Liars

Pretty Little Liars

Amerikalı yazar Sara Shepard’ın aynı isimli gençlik romanından uyarlanan Pretty Little Liars, beş kişilik bir arkadaş grubunun ilginç öyküsünü konu alıyor.
Pazar 01.30
Ihlamurlar Altında

Ihlamurlar Altında

Birbirlerine deli gibi aşık olan Yılmaz ve Elif’in tüm arzuları evlilik hazırlıklarını bir an önce bitirip, birbirlerine kavuşmak ve masallardaki gibi hayatları boyunca mutlu olmaktır...
Hafta İçi Her Gün 06.00
Binbir Gece

Binbir Gece

Hayatının karanlık bir döneminde, kaderin ağır sınavından geçen bir kadının dramı...
Hafta İçi Her Gün 16.00
Banshee

Banshee

Bir zamanlar ülkenin en ünlüleri arasında yer alan bir mücevher hırsızı hapishaneden yeni çıkmıştır. Yeraltı dünyasından bir arkadaşının yardımıyla, hapishaneye düşmesine neden olan soygundan kazandıklarına sahip olan eski ortağının peşine düşer.
Cumartesi 02.10
Ankara'nın Dikmeni

Ankara'nın Dikmeni

Dikmen, Ankara’da düğünlerde ve pavyonlarda çalan, her alanda kendini aşmaya çalışan, fakat bunun için yeterli alt yapısı olmayan saf ve temiz bir türkücüdür. Dikmen’in hikayesi bir menajer tarafından ünlü olacağına inandırılıp, varını yoğunu satıp, elinde sazıyla İstanbul’a gelmesiyle başlar...
Cumartesi & Pazar 16.00
Gümüş

Gümüş

Dizide; şaşaalı bir hayatın, büyük bir aşkın, kendi kaderini kendisi tayin eden bir kızın zirveye talip oluşunun ve insani zaafların öyküsü anlatılıyor.
Hafta İçi Her Gün 12.15
Yalan Dünya

Yalan Dünya

İki farklı aile, bir takım tesadüfler sonucu Cihangir’in göbeğinde; yan yana, hatta aynı terasta bir arada yaşamaya mahkum olursa...
Pazar 13.45
Menekşe ile Halil

Menekşe ile Halil

Sedef Avcı ve Kıvanç Tatlıtuğ'dan efsanevi bir aşk hikayesi...
Hafta İçi Her Gün 08.15
Berivan

Berivan

Berivan'ın evinde gördüğü tedaviyle yeniden hayata dönen Ferhat ile Berivan arasında duygusal bir yakınlaşma başlıyor.
Hafta İçi Her Gün 07.00
Efsane Diziler Kuşağı

Efsane Diziler Kuşağı

Nostaljik hafta sonları başlıyor... Her Cumartesi & Pazar Sibel 07.45'te; Unutabilsem 08.45 ve Aşk Oyunu 09.45'te teve2'de!
Cumartesi & Pazar

Arşiv