teve MAGAZİN

teve MAGAZİN

PZT-SALI-ÇARŞ-PERŞ 22.00

teve Magazin'e 29 Kasım Salı akşamı Mustafa Erdoğan konuk olacak.

Magazin dünyasından en çarpıcı haberler, galalar, konserler, defilelerin yanı sıra kültür sanat etkinlikleri Sibel Arna’nın sunumuyla Teve MAGAZİN’de...

Sibel Arna’nın sunumuyla ekrana gelecek olan Teve MAGAZİN, pazartesiden perşembeye haftanın 4 günü canlı yayınla teve2 ekranlarında izleyicisiyle buluşacak.

Yenilenen yüzüyle yayın hayatına devam eden Teve2, en çarpıcı haberlerle magazin dünyasına da yön verecek. Magazin dünyasının sevilen isimleriyle yapılan özel röportajlar, moda dünyasındaki yenilikler, ünlü isimlerin hayatındaki son gelişmeler ve en güncel haberler sıcağı sıcağına Sibel Arna’nın sunumuyla teve MAGAZİN’de ekrana gelecek.

Gazetedeki yazıları ilgiyle takip edilen ve şöhretler dünyasında oldukça sevilen isim Sibel Arna, birbirinden ünlü ismi de teve MAGAZİN stüdyolarında konuk ederek magazin programlarına farklı bir bakış açısı getirecek. Sibel Arna alışılmışın dışına çıkarak stüdyo konuklarına soracağı sıra dışı sorularla gündemi değiştirecek. Magazin dünyasından özel haberler, canlı yayında yapılacak şok açıklamalarla birleşecek ve teve MAGAZİN ile ilk bilen siz olacaksınız. 

BÖLÜMLER

Tümünü Gör

KISA KLİPLER

Tümünü Gör

FOTO GALERİ

Tümünü Gör

FRAGMANLAR

Tümünü Gör

SON EKLENEN VİDEOLAR