Güncel

Derya Baykal'la Gülümse

Derya Baykal'la Gülümse

19.04.2019 | Derya Baykal'la Gülümse ’de bugün; Dekoratif ahşap usta öğreticisi Gül Özdoğan'dan deri ayakkabı, çanta ve koltuk yenileme teknikleri, Pasta şefi Başak Ergen'den kırmızı meyveli pasta ve zeytinli naneli kurabiye tarifleri, 37 ameliyat geçirdi, tekerlekli sandalyeye mahkum oldu ama yılmadı! Koltuk değnekleriyle kuaförlük yaptı, oğluna kol kanat gerdi! Örnek olacak hikayesiyle Indıra Yegin ve uzman görüşüyle Psikolog Dilay Süloğlu Derya Baykal'la Gülümse'de...
Hafta İçi Her Gün 14.30 | Canlı
Kelime Oyunu

Kelime Oyunu

Fenomen yarışma "Kelime Oyunu" Ali İhsan Varol’un keyifli sunumuyla teve2 ekranlarında...
Her Gün 19.00
Esra Ezmeci ile Yalnız Değilsiniz

Esra Ezmeci ile Yalnız Değilsiniz

Psikoloğa gitmek, terapi desteği almak hala ülkemizde bir lüks olarak görülüyor. Esra Ezmeci ile Yalnız Değilsiniz programında terapi almaya ihtiyaç duyan, aile içindeki huzuru bozulmuş, düzeltmek için yeterli destek bulamayan aileler için, psikoloğun evlerine giderek aile içindeki iletişimsel ve psikolojik sıkıntıların azaltılması hedefleniyor.
27 Nisan Cumartesi 22.30
Yeniden Konuşalım

Yeniden Konuşalım

teve2 ekranında başlayacak olan “Yeniden Konuşalım” hayata bakış açınızı değiştirecek... Her şeye yeniden başlayacak, ruhunuzda yeni bir ben inşa edeceksiniz.  Sorunlarınıza alanında uzman kişilerin verdiği tüyolarla cevap arayacak; gerek toplumsal, gerek psikolojik gerekse iletişimsel sıkıntılarınıza çözüm yolu bulacaksınız. “Yeniden Konuşalım”, teve2 ekranında Psikolog Rabia Laçin’in sunumuyla pek yakında izleyicisiyle buluşacak.
27 Nisan Cumartesi 09.45
Çok Gezenti

Çok Gezenti

Çok Gezentilerin Hindistan seferi 14 Nisan Pazar günü başlıyor!
Pazar 12.30
Rehber

Rehber

Ekranların yol gösteren programı Rehber bu hafta Teşvikiye'de... Pazar günü 13.45’te!
Her Pazar 13.45