Güncel

Beni Takip Et

Beni Takip Et

Sosyal medya tutkunlarının merakla beklediği “Beni Takip Et” programı teve2’de başlıyor! Endeğer Yapım ve teve2 ortaklığı ile gerçekleştirilen, ev sahipliğini Vadistanbul Alışveriş merkezinin üstlendiği sosyal medya tutkunlarının, ünlü bir sosyal medya fenomeni olmak için, kıyasıya yarışacağı “Beni Takip Et” programı teve2 ekranlarında başlıyor. Sunuculuğunu Jess Molho’nun yapacağı yarışma programı 'Beni Takip Et” sosyal medya ve geleneksel medyanın gücünü birleştiriyor.
Pazartesi'den İtibaren Hafta İçi Her Gün 16.45
Kelime Oyunu

Kelime Oyunu

Fenomen yarışma "Kelime Oyunu" Ali İhsan Varol’un keyifli sunumuyla teve2 ekranlarında...
Her Gün 19.00
Derya Baykal'la Gülümse

Derya Baykal'la Gülümse

12.11.2019 | Derya Baykal'la Gülümse Şef Berk Balbay'dan probiyotik beslenmenin önemi, Sütlü Lorlu Biber Turşusu, Derya Baykal'dan bu kış içinizi ısıtacak Modern Hırka, Hobi Eğitmeni Zehragül Yılmaz'dan Pratik Bebek Patiği, Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Servet Yetgin'den hemoroid ve tedavi yöntemleri, Diş Hekimi Sonay Öztan Gökhan'dan ağız ve diş sağlığına dair merak edilenler...
Hafta İçi Her Gün 14.00
Rehber

Rehber

Ekranların yol gösteren programı Rehber’de Gaziantep turu devam ediyor... Dünyanın hayran olduğu çingene kızı mozaiğinin hikayesi... Oğuzeli’nin patentli narı ve yöresel ürünleri.. Ezo Gelin’in hikayesi... Hepsi ve çok daha fazlası Mert Savaş’ın sunumuyla Pazar günü teve2’de!
Pazar 13.30
Çok Gezenti

Çok Gezenti

Çok Gezentilerimiz “Şişman Şehir” Bologna’da! Makarnası, peyniri ve adım başı lezzetli şarküterileriyle bu unvanı almış olan Kuzey İtalya’nın en güzel şehri Bologna, turistleri çok renkli imkanlar sunuyor. Özellikle hiçbir yere benzemeyen “kızıl” renkli, revaklı mimarisiyle unutulmaz anlar yaşıyorsunuz… Hal böyleyken Çok Gezenti ekibi de bu şehri gezmeyi es geçemezdi tabi.
Pazar 12.15
Kadın Dokunuşu

Kadın Dokunuşu

Sağlık, moda, güzellik, çocuk bakımı, ilişkiler, hayata ve kadına dair her şeyi gelin bu programda konuşalım. Kadın dokunuşuyla her yeri güzelleştirir… Artık her hafta sonu rengarenk bir kadın dokunuşuyla teve2 ekranında buluşuyoruz… Seren Fosforoğlu’yla “Kadın Dokunuşu” cumartesi günü teve2’de!
Sen de Yap

Sen de Yap

Kullanmadığımız kâğıt atıkları geri dönüşüme bırakmamız, doğamızı korumak için yapabileceğimiz önemli adımlardan bir tanesi. Bu haftanın ilk ürünü ‘’kağıtlardan kapı süsü’’ yapımı olacak! Kapı süsümüz için birçok farklı tür çiçek motifi tasarlayacağız! Kağıtları katlayarak hangi çiçek motiflerini elde edebiliriz? Kullandığımız kâğıt türleri tasarımımıza nasıl renk katabilir? Sorularımızın hepsi yeni bölümde cevap bulacak. Çekilmiş fotoğraflarımızı yenileyemeyiz ama onları süsleyen çerçeveleri renklendirebiliriz. Günün ikinci ürünüyse kağıtlardan yapacağımız bir ‘’çerçeve’’ tasarımı! Fotoğraf karelerinize ayrı bir renk katacak çerçeve yapımının püf noktalarını birlikte işleyeceğiz. İster ayağınızı uzatın kitap okuyun, isterseniz üstüne oturup işlerinizi halledin! Bu ergonomik tabureyi etrafınızdaki malzemelerden kolayca hayata geçirebileceksiniz.
Cumartesi 13.30
Yeniden Konuşalım

Yeniden Konuşalım

“Yeniden Konuşalım” hayata bakış açınızı değiştirecek... Her şeye yeniden başlayacak, ruhunuzda yeni bir ben yaratacaksınız... Sorunlarınıza alanında uzman kişilerin verdiği tüyolarla çözüm yaratabileceğiniz, gerek toplumsal, gerek psikolojik gerekse iletişimsel sıkıntılarınıza çözüm yolu bulacaksınız.
Cumartesi 10.45