Güncel

Kelime Oyunu

Kelime Oyunu

Fenomen yarışma "Kelime Oyunu" Ali İhsan Varol’un keyifli sunumuyla teve2 ekranlarında...
Her Gün 18.45
Ezgi Sertel'le Kadınlar Bilir

Ezgi Sertel'le Kadınlar Bilir

“Ezgi Sertel’le Kadınlar Bilir”de 19 Ocak Cuma; Şefimiz Güneş Serpil Öztürk, "El Açması Patatesli Börek", "Pirinç Salatası" ve "Limonlu Haşhaşlı Muffin" tariflerini paylaşacak. Atölye konuğumuz Aslı Avcı, örgü yelek yapımını uygulamalı gösterecek. İlahiyatçı Yazar Arif Arslan, dua nedir, hangi dualar ne için okunmalı anlatacak. Evlilik ve İlişki Danışmanı Serhat Yabancı, ilişki bağımlılığı hakkında bilgi verecek. Rüya yorumcusu Işık Elçi, rüyaların etkisini ve ne anlama geldiğini anlatacak.
Hafta İçi Her Gün 14.00
Bana Baştan Anlat

Bana Baştan Anlat

Özlem Gürses'in sunduğu "Bana Baştan Anlat" programının bu haftaki konukları; Plazalarda karşılaştığımız insan tiplerine yaptığı mizahi eleştirilerle kısa zamanda tanınmayı başardı ve aynı zamanda “Tebrikler Kovuldunuz” kitabıyla da ünlenen oyuncu ve yazar Kaan Sekban. Birçok alanda icatları bulunan, Sabancı Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi öğretim üyesi Özge Akbulut. Başarısıyla tasarımlarıyla isminden çok söz edilen tasarımcı Gamze Saraçoğlu.
Her Pazar 22.45
Çok Gezenti

Çok Gezenti

Burak Akkul bu hafta Arnavutluk seyahatinde… Tiran’ın İskender Bey meydanında müthiş bir eğlenceye şahit olacak, Hacı Ethem Bey Camii’ne hayran kalacak, hoş mekanlarda en güzel böreğin en sıcak Elbasan Tava’nın tadına bakacağız. Sonra uzun bir yola çıkacak; Elbasan Kalesi’nden geçecek, Berat’ın tarih kokan sokaklarını gezecek, bin pencereli şehrin dağ manzarasını izleyeceğiz. Çok Gezenti Arnavutluk 21 Ocak Pazar günü teve2’de!
Her Pazar 12.30