Diziler

Güncel Diziler

Medcezir

Medcezir

Serez ailesinin sakin ve gösterişli hayatı, Yaman'ın evlerine beklenmedik şekilde gelişiyle birlikte değişir. O günden sonra, artık hiçbir şey kimse için eskisi gibi olmayacaktır.
Hafta İçi Her Gün 22.30 Tekrarı 17.00
Hanımın Çiftliği

Hanımın Çiftliği

Güllü’nün kaderi hiç kimsenin tahmin edemeyeceği biçimde değişecektir...
Hafta İçi Her Gün 08.00
Siyah Beyaz Aşk

Siyah Beyaz Aşk

Sevmeyi unutmuş, gerektiğinde gözünü karartıp can alabilen Ferhat’la; yüreği sevgi dolu, kendini insanları iyileştirmeye adamış doktor Aslı...
Hafta İçi Her Gün 14.15
Güneşi Beklerken

Güneşi Beklerken

Her hayalkırıklığı, yeni bir hayalin şansıdır...
Cumartesi 14.15 Pazar 13.45
Poyraz Karayel

Poyraz Karayel

Oğlu için mafyaya sızmayı kabul eden eski polis Poyraz Karayel, beklenmedik olayların ortasına düşer.
Cumartesi & Pazar 22.15
Kanıt

Kanıt

Benzersiz formatıyla dikkatleri çeken ve gerçek olaylardan esinlenilerek televizyona uyarlanan Kanıt'ta her gün bir cinayet çözümleniyor!
Hafta İçi Her Akşam 21.00
Yaprak Dökümü

Yaprak Dökümü

Reşat Nuri Güntekin’in ölümsüz eserinden günümüze uyarlanan ve değerlerine bağlı bir ailenin sosyal ve ekonomik şartlara direniş öyküsü...
Hafta İçi Her Gün 12.30
Ver Elini Aşk

Ver Elini Aşk

Tam bir metropol insanı Kaan, köylü kızı dadı Ayperi ve dünyalar tatlısı Su bebek... Ayperi ile Kaan her konuda zıtlaşsalar da bilmedikleri bir şey var: onların kaderleri Kıbrıs Savaşı sırasında yazılmış.
Cumartesi - Pazar 06.45
Akasya Durağı

Akasya Durağı

Aysel, kızı Tuğçe ve sanayici kocası Kemal Bey ile birlikte rüya gibi zengin bir hayat sürmektedirler. Fakat Kemal Bey’in işleri bozulur ve iflas eder. İflası gururuna yediremeyen Kemal Bey intihar edince Aysel ve kızı Tuğçe bu tatlı rüyadan uyanmak zorunda kalırlar.
Hafta İçi Her Gün 06.30
112

112

Acil, hemen, hiç vakit kaybetmeden... Onlar için bir saniyenin bile önemi büyük! Bu ekip en zor görevler için bir araya geldi. Tek hedef hayat kurtarmak!
Her Gün 05.30
Pretty Little Liars

Pretty Little Liars

Amerikalı yazar Sara Shepard’ın aynı isimli gençlik romanından uyarlanan Pretty Little Liars, beş kişilik bir arkadaş grubunun ilginç öyküsünü konu alıyor.
Cumertesi 02.10 Pazar 02.30

Arşiv

Vatanım Sensin
Vatanım Sensin
Savaşın acımasız ortamında vazifeleri ve vicdanları arasına sıkışanların, aşklarını yine de yeşertmeye çalışanların, her şeye rağmen bir arada kalmaya gayret eden bir ailenin, esaretten özgürlüğe doğru çıkılan amansız bir yolun hikayesi...
Kiraz Mevsimi
Kiraz Mevsimi
En büyük hayali bir gün başarılı bir modacı olmak olan Öykü, küçük bir mahallede annesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşayan çalışkan bir üniversite öğrencisidir. Çocukluk yıllarından beri en yakın arkadaşı Burcu'nun ağabeyi Mete'ye aşıktır. Ne yazık ki herkesten sakladığı büyük aşkını mahalle arkadaşı Şeyma'ya kaptırır. Durum böyle olunca da, aşkını kalbine gömer ve duygularını kendi içinde yaşamaya başlar.
Suskunlar
Suskunlar
Birbirlerinden başka tutunacak şeyi olmayan, dört küçük çocuğun hikayesi bu. Dört arkadaş. Dört kardeşten öte. Büyümeleri yıllar sürecek sandılar. Ama bazı çocuklar tek bir günde büyür...
Muhteşem Yüzyıl
Muhteşem Yüzyıl
Kanuni Sultan Süleyman’ın muhteşem iktidar yürüyüşü başlıyor...
İsimsizler
İsimsizler
Türkiye'nin gerçeklerine ışık tutan bir hikaye... İsimleri yüreklerde hissedilecek kahramanlar, görünmez düşmanlarla savaşıp, o düşmanların maskelerini düşürmek zorunda çünkü düşman onlar gibi mert değil!
Doktorlar
Doktorlar
"Doktorlar" Türkiye'nin en ünlü ve en iyi hastanesinde eğitime başlayan bir grup genç cerrahın hikayesi...
Türk Malı
Türk Malı
Karşınızda ekranların en orta direk ailesi: 'KUZU'lar...
Kuzey Güney
Kuzey Güney
Pusuladaki iki farklı yön gibi, farklı iki kardeş...