Diziler

Güncel Diziler

Türk Malı

Türk Malı

Karşınızda ekranların en orta direk ailesi: 'KUZU'lar...
Cuma ve Pazar Hariç Her Gün 22.00
Doktorlar

Doktorlar

"Doktorlar" Türkiye'nin en ünlü ve en iyi hastanesinde eğitime başlayan bir grup genç cerrahın hikayesi...
Hafta İçi Her Gün 16.45
Kanıt

Kanıt

Benzersiz formatıyla dikkatleri çeken ve gerçek olaylardan esinlenilerek televizyona uyarlanan Kanıt'ta her gün bir cinayet çözümleniyor!
Hafta İçi Her Gün 23.45
Yaprak Dökümü

Yaprak Dökümü

Reşat Nuri Güntekin’in ölümsüz eserinden günümüze uyarlanan ve değerlerine bağlı bir ailenin sosyal ve ekonomik şartlara direniş öyküsü...
Hafta İçi Her Gün 12.45
Akasya Durağı

Akasya Durağı

Aysel, kızı Tuğçe ve sanayici kocası Kemal Bey ile birlikte rüya gibi zengin bir hayat sürmektedirler. Fakat Kemal Bey’in işleri bozulur ve iflas eder. İflası gururuna yediremeyen Kemal Bey intihar edince Aysel ve kızı Tuğçe bu tatlı rüyadan uyanmak zorunda kalırlar.
Hafta İçi Her Gün 20.15
Pretty Little Liars

Pretty Little Liars

Amerikalı yazar Sara Shepard’ın aynı isimli gençlik romanından uyarlanan Pretty Little Liars, beş kişilik bir arkadaş grubunun ilginç öyküsünü konu alıyor.
Pazar 01.30
Binbir Gece

Binbir Gece

Hayatının karanlık bir döneminde, kaderin ağır sınavından geçen bir kadının dramı...
Hafta İçi Her Gün 09.00
İntikam Ateşi

İntikam Ateşi

Amerika’dan dönen Durga Kolkata’ya taşınır. Kardeşi Payal’a tecavüz eden Guenka ailesinin çapkın oğlu Shaurya’dan intikam almak isteyen Durga’nın adaleti arayışı sırasında beklenmedik gelişmeler başına gelir.
Cumartesi & Pazar 06.00
Beş Kardeş

Beş Kardeş

Beş parmağın beşi bir olur mu? Olmaz. Bu beş kardeşin de biri, bir diğerine en ufak bir şekilde benzemiyor. Sait, Nazım, Turgut, Orhan ve Aziz. Bu şahsına münhasır beş kişiyi ayrılmaz biçimde bağlayan tek bir şey var: "Sarsılmaz bir aile" olmaları.
Cumartesi 02.00 Pazar 02.20
Kınalı Kar

Kınalı Kar

Ali Yılmaz babası Müfit'in şirketinde çalışmaktadır. Öğretmenlik eğitimi almış olan Ali'ye Eğitim Gönüllüleri Vakfı'na yapmış olduğu yardımlardan dolayı onur ödülü verilecektir.
Hafta İçi Her Gün Saat 08.00
Gümüş

Gümüş

Dizide; şaşaalı bir hayatın, büyük bir aşkın, kendi kaderini kendisi tayin eden bir kızın zirveye talip oluşunun ve insani zaafların öyküsü anlatılıyor.
Hafta İçi Her Gün 10.45
Sultan Makamı

Sultan Makamı

İstanbul’un son yazlık sinemasını işleten Sultan, arkadaşları ; Eko, Sefer ve Bahtiyar ile insanların birbirleriyle ilişkilerinin hala zayıflamadığı mahallerinde, kendi dünyalarında yaşamaktadırlar. Ancak mahalledeki evleri yıkıp yerine bir site kompleksi kurmak isteyen bir şirketin mahallerine gelişiyle birlikte, Sultan ve arkadaşları da küçük dünyalarının sınırlarını zorlamak durumunda kalırlar.
Hafta İçi Her Gün Saat 04.10

Arşiv