Diziler

Güncel Diziler

Suskunlar

Suskunlar

Birbirlerinden başka tutunacak şeyi olmayan, dört küçük çocuğun hikayesi bu. Dört arkadaş. Dört kardeşten öte. Büyümeleri yıllar sürecek sandılar. Ama bazı çocuklar tek bir günde büyür...
Hafta İçi Her Gün 22.30
Kiraz Mevsimi

Kiraz Mevsimi

En büyük hayali bir gün başarılı bir modacı olmak olan Öykü, küçük bir mahallede annesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşayan çalışkan bir üniversite öğrencisidir. Çocukluk yıllarından beri en yakın arkadaşı Burcu'nun ağabeyi Mete'ye aşıktır. Ne yazık ki herkesten sakladığı büyük aşkını mahalle arkadaşı Şeyma'ya kaptırır. Durum böyle olunca da, aşkını kalbine gömer ve duygularını kendi içinde yaşamaya başlar.
Hafta İçi Her Gün 15.30
Hanımın Çiftliği

Hanımın Çiftliği

Güllü’nün kaderi hiç kimsenin tahmin edemeyeceği biçimde değişecektir...
Hafta İçi Her Gün 07.00
Güneşi Beklerken

Güneşi Beklerken

Her hayalkırıklığı, yeni bir hayalin şansıdır...
Cumartesi 14.45
Poyraz Karayel

Poyraz Karayel

Oğlu için mafyaya sızmayı kabul eden eski polis Poyraz Karayel, beklenmedik olayların ortasına düşer.
Cumartesi & Pazar 22.15
Fatmagül'ün Suçu Ne?

Fatmagül'ün Suçu Ne?

Fatmagül yengesi Mukaddes’le birlikte hizmetli olarak çiftliğe gider ve kaderini baştan sona değiştirecek yüzlerle karşılaşır. Var gücüyle umutlarına doğru koşan Fatmagül’ü yolun sonunda bir uçurum beklemektedir.
Hafta İçi Her Gün 09.00
Kanıt

Kanıt

Benzersiz formatıyla dikkatleri çeken ve gerçek olaylardan esinlenilerek televizyona uyarlanan Kanıt'ta her gün bir cinayet çözümleniyor!
Hafta İçi Her Akşam 21.00
Akasya Durağı

Akasya Durağı

Aysel, kızı Tuğçe ve sanayici kocası Kemal Bey ile birlikte rüya gibi zengin bir hayat sürmektedirler. Fakat Kemal Bey’in işleri bozulur ve iflas eder. İflası gururuna yediremeyen Kemal Bey intihar edince Aysel ve kızı Tuğçe bu tatlı rüyadan uyanmak zorunda kalırlar.
Hafta İçi Her Gün 06.00 - 17.30
112

112

Acil, hemen, hiç vakit kaybetmeden... Onlar için bir saniyenin bile önemi büyük! Bu ekip en zor görevler için bir araya geldi. Tek hedef hayat kurtarmak!
Her Gün 05.00
Pretty Little Liars

Pretty Little Liars

Amerikalı yazar Sara Shepard’ın aynı isimli gençlik romanından uyarlanan Pretty Little Liars, beş kişilik bir arkadaş grubunun ilginç öyküsünü konu alıyor.
Cumertesi & Pazar 02.10
Seksenler

Seksenler

80'leri 80'ler yapan neydi? Yeni başlangıçlar, yeni hırslar, yeni özgürlükler...
Cumartesi 13.00
Merhamet

Merhamet

Narin yalnızca azmi ve başarısı sayesinde bütün zorluklardan, engellerden sıyrılıp, hiçbir destek ve torpil olmaksızın, kendi çabası ve alnının akıyla bir yerlere gelebilmiş genç bir kadın olacaktır.
Hafta İçi Her Gün 13.30
Güllerin Savaşı

Güllerin Savaşı

Gülru’nun, 6 yaşından beri tek bir dileği vardır; büyüyünce köşkün güzeller güzeli kızı Gülfem gibi olmak.
Hafta İçi Her Gün 11.00

Arşiv