Diziler

Güncel Diziler

Muhteşem Yüzyıl

Muhteşem Yüzyıl

Kanuni Sultan Süleyman’ın muhteşem iktidar yürüyüşü başlıyor...
Hafta İçi Her Akşam 22.15
Kanıt

Kanıt

Benzersiz formatıyla dikkatleri çeken ve gerçek olaylardan esinlenilerek televizyona uyarlanan Kanıt'ta her gün bir cinayet çözümleniyor!
Hafta İçi Her Gün 20.15
Yaprak Dökümü

Yaprak Dökümü

Reşat Nuri Güntekin’in ölümsüz eserinden günümüze uyarlanan ve değerlerine bağlı bir ailenin sosyal ve ekonomik şartlara direniş öyküsü...
Hafta İçi Her Gün 12.15
Akasya Durağı

Akasya Durağı

Aysel, kızı Tuğçe ve sanayici kocası Kemal Bey ile birlikte rüya gibi zengin bir hayat sürmektedirler. Fakat Kemal Bey’in işleri bozulur ve iflas eder. İflası gururuna yediremeyen Kemal Bey intihar edince Aysel ve kızı Tuğçe bu tatlı rüyadan uyanmak zorunda kalırlar.
Hafta İçi Her Gün 06.00 Cumartesi 13.00
Pretty Little Liars

Pretty Little Liars

Amerikalı yazar Sara Shepard’ın aynı isimli gençlik romanından uyarlanan Pretty Little Liars, beş kişilik bir arkadaş grubunun ilginç öyküsünü konu alıyor.
Pazar 04.00
İntikam Ateşi

İntikam Ateşi

Amerika’dan dönen Durga Kolkata’ya taşınır. Kardeşi Payal’a tecavüz eden Guenka ailesinin çapkın oğlu Shaurya’dan intikam almak isteyen Durga’nın adaleti arayışı sırasında beklenmedik gelişmeler başına gelir.
Cumartesi & Pazar 06.00
Güneşi Beklerken

Güneşi Beklerken

Her hayalkırıklığı, yeni bir hayalin şansıdır...
Hafta İçi Her Gün 04.00
Kavak Yelleri

Kavak Yelleri

Dört arkadaşın hikayesi...
Her Gün 07.45 Cumartesi & Pazar 07.30
Hayat Şarkısı

Hayat Şarkısı

Mudanya yakınlarındaki Işıklar Köyü'nde doğup büyümüş olan Bayram ve büyürken tek arkadaşı olan kan kardeşi Salih, aralarındaki bir anlaşmazlığı tatlıya bağlamak için çocukları Melek ile Kerem’i küçük yaşta nişanlarlar ve çocuklar büyüyüp evlenme çağına gelene kadar da farklı şehirlerde yaşamlarını sürdürmeye devam ederler.
Hafta İçi Her Gün 09.45
Doksanlar

Doksanlar

90’lar dünyada düzenin ve düzensizliğin bir arada yaşandığı yıllar olmuştu.
Pazar 14.15

Arşiv