Programlar

Güncel Programlar

Ezgi Sertel'le Kadınlar Bilir

Ezgi Sertel'le Kadınlar Bilir

“Ezgi Sertel’le Kadınlar Bilir”de 22 Kasım Çarşamba; Şefimiz Buket Cengiz, "Kruvasan Börek", "Elmalı Ters Yüz Kek" ve "Rulo Patates Salatası" tariflerini paylaşacak. Sevda Vardal ile seramik fincan boyamasını uygulamalı olarak gösterecek. Eski milli jimnastikçi Ebru Karaduman, bel ve karın yağlarından kurtaran egzersizleri gösterecek. Türk jimnastiğinin gelecek vaat eden sporcusu Tutya Yılmaz ve annesi canlı yayın konuğumuz. Hala mükemmel eşi mi arıyorsunuz? Aile ve Evlilik Danışmanı Serhat Yabancı ilişkilere dair tüm soruları cevaplayacak. Uzman Biyolog Çiğdem Gündüzbey Üregen cilt maskelerini anlatacak.
Hafta İçi Her Gün 14.00
Sadettin Teksoy Zaman Tüneli

Sadettin Teksoy Zaman Tüneli

Sadettin Teksoy bu kez Avustralya’nın inanılmaz coğrafyasında... Ünlü İslam düşünürü ve felsefeci Şems Tebrizi’nin Konya’daki türbesinde şaşkınlık yaratan huzurun sırrına doğru bir yolculuk... Kömür gibi yanan esrarengiz taşların gizlediği büyük sır ne? Yüzünü yıkayanların gençleştiği iddia edilen, botoks etkisi yaratan su ağızları açıkta bırakacak. 3000 yıllık düdüklü tencerede ne pişiyor, antik zamanın Anadolu sofralarını hangi yemekler süslüyordu? Sadettin Teksoy’un bu haftaki konuğu Şef Mehmet Yalçınkaya olacak.
Her Cumartesi 22.30
Bana Baştan Anlat

Bana Baştan Anlat

Özlem Gürses'in sunduğu "Bana Baştan Anlat" programının bu haftaki konukları; Ünlü Devlet Tiyatro sanatçısı Gülriz Suriri. Sahip olduğu ofiste, ağırlıklı özel hukuk alanında ticaret ve şirketler hukuku, aile hukuku, gayrimenkul ve kira hukuku, iş hukuku, icra-iflas hukuku ile ağırlıklı ekonomik suçlardan kaynaklı ceza hukuku davalarında deneyimli profesyonel avukatlarla beraber hizmet veren Avukat Altın Mimir. Meteoroloji mühendisi, sunucu Bünyamin Sürmeli.
Her Pazar 22.30
Kelime Oyunu

Kelime Oyunu

Fenomen yarışma Kelime Oyunu, teve2 ekranlarında...
Her Gün 18.45
Çok Gezenti

Çok Gezenti

Seyahat için aşılmayacak Çin Seddi yok! Pasaportunuz tamam, vizenizi aldınız, otel de ayarlandıysa o zaman Çok Gezenti ile gezmeye başlamak için her şey tamam! Burak Akkul'un hazırlayıp sunduğu Çok Gezenti ile ülke ülke gezip nerede ne yenir, hangi otel daha iyidir, görmeden gelmeyin denilen yerler nerelerdir öğreneceksiniz. Bavulunuzu hazırlayın çünkü bu programdan sonra yerinizde durmak istemeyeceksiniz!
Her Pazar 12.30
Yemek Aşkına

Yemek Aşkına

Bir yandan Anadolu’nun farklı kültürlerini içinde barındıran, diğer yandan da kendine özel mutfak kültürünü koruyan metropol şehir İstanbul’dan esinlenen Gabriele...
Her Cumartesi 12.30 & 13.00

Arşiv

3. Sayfa
3. Sayfa
Türkiye'nin gerçek hikayeleri... Cinayete kurban gitmiş mağdurların yakınları ile röportajlar... İşlenmiş bir cinayetin tüm gerçekleri... 3. Sayfa teve2'de! 3.Sayfa Türkiye’nin Gerçek Hikayeleri” nde tozlu raflardaki dosyalar aralanıyor, sır cinayetler gün yüzüne çıkıyor. Yasemin Bozkurt soruyor, mağdur yakınları tüm gerçekleri programda anlatıyor. Türkiye’de işlenen cinayetleri tüm hatları ile ele alan Yasemin Bozkurt, bu tip olaylar karşısında neler yapılması gerektiğini, ne gibi önlemlerin alınabileceğini de sevenleri ile teve2 ekranında paylaşıyor.
Pati
Pati
Can dostlarımızın eğitiminden bakımına, beslenmesinden sağlığına kadar aklınıza gelebilecek her şey Türkiye’nin en sevimli TV Programı Pati'de!
Minik Eller
Minik Eller
Türkiye'nin en yeni Anne Çocuk Programı "Merve Öztürk'le Minik Eller" Her Cumartesi 10.45'te teve2'de...
Derya Baykal'la Gülümse
Derya Baykal'la Gülümse
Yıllardır renkli ve sempatik sunumu ile kadın izleyicinin gönlünde taht kuran, ekranın sevilen yüzü Derya Baykal,
Hepsi Bugün Oldu
Hepsi Bugün Oldu
Gündemin nabzı Hepsi Bugün Oldu'da! Hafta içi her gün canlı yayınlanacak olan programda gündeme dair her şey konuşulacak. Program boyunca birbirinden ünlü konuklar ağırlanacak ve gündem yaratan konular ele alınacak. Haberden, magazine, çevre sorunlarından, toplumsal olaylara kadar pek çok şey Armağan Çağlayan’ın sunumuyla teve2 ekranlarında olacak.
teve MAGAZİN
teve MAGAZİN
Magazinin yeni adresi...
Farklı ve Heyecanlı
Farklı ve Heyecanlı
İnanılmaz insanlarla tanışmaya hazır olun.
Film Koptu
Film Koptu
Sinemaya dair merak ettiğiniz her şey.