Programlar

Güncel Programlar

Beni Takip Et

Beni Takip Et

Sosyal medya ve televizyonu birleştiren “Beni Takip Et” çok yakında başlıyor! Daha önce birbirini tanımayan yarışmacılar, İstanbul’da bir AVM’de kurulan yaşam alanında 10 hafta boyunca Türkiye’nin tanıyacağı birer internet fenomeni olmak için yarışacaklar. Yarışmacılar programda 2 takıma ayrılarak birbirleri ile yarışırken, sosyal medyada da televizyonun avantajını kullanarak kendi takipçi sayılarını arttırmaya çalışacaklar.
Yakında!
Kelime Oyunu

Kelime Oyunu

Fenomen yarışma "Kelime Oyunu" Ali İhsan Varol’un keyifli sunumuyla teve2 ekranlarında...
Her Gün 19.00
Derya Baykal'la Gülümse

Derya Baykal'la Gülümse

18.10.2019 | Derya Baykal'la Gülümse Beslenme ve Diyet Uzmanı Taylan Kümeli'den Gökkuşağı Beslenmenin önemi, rengarenk sağlıklı tarifler, Tasarımcı Yeşim Aykın'dan Deri Üzerine Ekolojik Baskı Yönteminin detayları, Dekoratif Ahşap Usta Öğreticisi Gül Özdoğan'dan Reçine Uygulamasından Dekoratif Fanus, Emekli El Sanatları Öğretmeni Yıldız Peçen'den Fincandan Dökülen Güller ve Kedi Evi Projeleri, Aile Hekimi Uzm. Dr. Uğur Alfatlı'dan Biorezonans Alternatıf Tıp Uygulamasının detayları...
Hafta İçi Her Gün 14.00
Rehber

Rehber

Ekranların yol gösteren gezi programı Rehber bu hafta Adana'da... Adana Aladağ'da cennetten bir köşe, Küp Şelaleleri... Ve elbette Adana denilince olmazsa olmaz kebaplar... Hepsi ve çok daha fazlası Mert Savaş'ın sunumuyla Pazar günü teve2'de...
Pazar 13.30
Çok Gezenti

Çok Gezenti

6.sezonuna giren Çok Gezenti yoluna Atatürk’ün izinde devam ediyor. Dünyayı evinize getiren programınız Çok Gezenti’nin 101.rotası, Kırklareli’ndeki Atatürk Evi’nden başlıyor, Selanik’teki Atatürk Evine uzanıyor. Çok Gezenti Selanik bölümünde; Atatürk’ün doğduğu evi gezdikten sonra, Yunanistan’ın bu en güzel şehrini detaylı olarak inceliyoruz. Eğlencenin sokaklarına taştığı, yemeklerinin damak çatlattığı Selanik; Ege kentlerimize çok benzeyen yapısı ve Ege lezzetleriyle Çok Gezentilerimizi büyülüyor. Tarihi ve turistik yerleriyle ve mis gibi deniz havasıyla; Çok Gezenti sezona keyifli bir başlangıç yapıyor.
Pazar 12.15
Kadın Dokunuşu

Kadın Dokunuşu

Ece Vahapoğlu- Yazar, sunucu, yoga eğitmeni, Hamile yogası yapacak “İçindeki dişiyi uyandır” kitabı hakkında konuşacağız. Erdal Güvenç- Stil Danışmanı, toplum içinde iyi giyinmek ya da nerede nasıl giyineceğini bilmek önemli mi? Giyim tarzımızın kişiliğimiz ile ilgisi var mı? Ahu Karaduman - Estetik ve Güzellik danışmanı, Bölgesel olarak kaç santim incelebilirim? Tedavi güvenli midir? Değişimi ne kadar sürede görebilirim? Sorularının yanıtları bu hafta Kadın Dokunuşunda!
Cumartesi 10.45
Sen de Yap

Sen de Yap

Bu hafta ‘’çocuklarınız için sen de yap’’ diyoruz! Evimizde veya ofisimizde kullanmadığımız veya eskidiğini düşündüğümüz eşyalarımızı bu bölüme özel bir kenara ayırıyoruz. Bu bölümdeki ana malzememiz eski bir ‘’televizyon sehpası’’. Eski bir sehpadan çocuklarımızın çok beğeneceği bir ‘’Çocuk Oyun Mutfağı’’ tasarlıyoruz. Bu ekonomik ve ergonomik mutfak sayesinde çocuklarınız hem kendi başlarına vakit geçirebilecekler hem de kendilerine ait bambaşka bir oyun alanına sahip olacaklar.
Cumartesi 13.30
Yeniden Konuşalım

Yeniden Konuşalım

“Yeniden Konuşalım” hayata bakış açınızı değiştirecek... Her şeye yeniden başlayacak, ruhunuzda yeni bir ben yaratacaksınız... Sorunlarınıza alanında uzman kişilerin verdiği tüyolarla çözüm yaratabileceğiniz, gerek toplumsal, gerek psikolojik gerekse iletişimsel sıkıntılarınıza çözüm yolu bulacaksınız.

Arşiv

2. Sayfa
2. Sayfa
Magazine yön vermeye, 2.Sayfa'yı yazmaya geldiler. En özel haberlerle günü okumaya 2. Sayfa'dan başlıyoruz. Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa hafta içi her gün 09.00'da teve2'de!
Ezgi Sertel'le Kadınlar Bilir
Ezgi Sertel'le Kadınlar Bilir
Kadına dair ne varsa Ezgi Sertel ve arkadaşlarının gündeminde...
Hepsi Bugün Oldu
Hepsi Bugün Oldu
Gündemin nabzı Hepsi Bugün Oldu'da! Hafta içi her gün canlı yayınlanacak olan programda gündeme dair her şey konuşulacak. Program boyunca birbirinden ünlü konuklar ağırlanacak ve gündem yaratan konular ele alınacak. Haberden, magazine, çevre sorunlarından, toplumsal olaylara kadar pek çok şey Armağan Çağlayan’ın sunumuyla teve2 ekranlarında olacak.
3. Sayfa
3. Sayfa
Türkiye'nin gerçek hikayeleri... Cinayete kurban gitmiş mağdurların yakınları ile röportajlar... İşlenmiş bir cinayetin tüm gerçekleri... 3. Sayfa teve2'de! 3.Sayfa Türkiye’nin Gerçek Hikayeleri” nde tozlu raflardaki dosyalar aralanıyor, sır cinayetler gün yüzüne çıkıyor. Yasemin Bozkurt soruyor, mağdur yakınları tüm gerçekleri programda anlatıyor. Türkiye’de işlenen cinayetleri tüm hatları ile ele alan Yasemin Bozkurt, bu tip olaylar karşısında neler yapılması gerektiğini, ne gibi önlemlerin alınabileceğini de sevenleri ile teve2 ekranında paylaşıyor.
Sadettin Teksoy Zaman Tüneli
Sadettin Teksoy Zaman Tüneli
Sadettin Teksoy bu hafta efsanelerle gerçeklerin birbirine karıştığı Romanya topraklarında acımasız Prens Vlad Tepeş, nam-ı diğer Kazıklı Voyvoda’nın hikayesinin peşinden gidiyor. Aşkı uğruna önce dağlara çıktı sonra ormanların kralı oldu... Bursalı Tarzan, hiç duyulmamış trajik hikayesini sadece Sadettin Teksoy’a anlatıyor. Ayrıca her bölümde tarih, astroloji, gizem, dinbilim ve sanat dünyasının önde gelen isimlerini ağırlayacak olan Sadettin Teksoy’un bu haftaki konuğu televizyonların güleç yüzlü sunucusu ve tarih doktoru Mesut Yar olacak.
Pantene Altın Kelebek Ödülleri
Pantene Altın Kelebek Ödülleri
Televizyon ve müzik dünyasının nabzını tutan Türkiye´nin en uzun soluklu ödülü "Altın Kelebek" Cem Davran ve Çağla Şıkel'in sunumuyla sahiplerini buluyor.
teve MAGAZİN
teve MAGAZİN
Magazin dünyasından en çarpıcı haberler, galalar, konserler, defilelerin yanı sıra kültür sanat etkinlikleri Sibel Arna’nın sunumuyla Teve MAGAZİN’de...
Bana Baştan Anlat
Bana Baştan Anlat
Herkesin bir hikayesi vardır... Hikaye doğru sorulan sorularla ortaya çıkar... Deneyimli gazeteci Özlem Gürses doğru sorularla konukların en gizli hikayelerini ortaya çıkarıyor...