Programlar

Güncel Programlar

Kelime Oyunu

Kelime Oyunu

Fenomen yarışma "Kelime Oyunu" Ali İhsan Varol’un keyifli sunumuyla teve2 ekranlarında...
Her Gün 19.00
Derya Baykal'la Gülümse

Derya Baykal'la Gülümse

31.03.2020 | Derya Baykal'la Gülümse: Yemek Yazarı Gülhan Kara'dan farklı ve lezzetli kerevizli tarifler; zeytinyağlı kereviz dolması, fırında kereviz mücver, kereviz nazik ve yoğurtlu kereviz çorbası tarifleri, Tasarımcı Bahar Büyükbozok'tan hayranlık uyandıran pullu terlik, Derya Baykal'dan anılarınızın en şık hali anı çerçevesi, Örgü Eğitmeni Zerrin Kubankaya'dan çocuklarınızın çok seveceği kız çocukları için örgü tulum...
Hafta İçi Her Gün 14.00
Gece Kafası

Gece Kafası

Gece Kafası, birbirinden ünlü konukları, sürprizlerle dolu stüdyo aksiyonları, kahkaha garantili şakaları, haftanın sosyal medya gündemini belirleyen konuklarıyla Cumartesi gecesi 23.30’da evinize misafir oluyor.
Cumartesi 23.30
Çok Gezenti

Çok Gezenti

Tatlıyı sona sakladık! Çok Gezentilerimizin İsviçre turu rüya gibi iki şehirle son buluyor. Bir kültür şehri; Basel… Müzelerinin kalitesi, binalarının heykelsi yapısı ve bedava ulaşım imkanı. Bir turist daha ne ister? Ve bir göl kıyısı cenneti; Luzern. Tam da renkli bir festivale denk gelen Burak ve Seda Akkul, İsviçre’nin muhteşem şehrinin tadını çıkarıyor. Özellikle ahşap Şapel Köprüsü’nün güzelliği izleyenleri hayrete düşürecek. Basel ve Luzern’i görmeyen İsviçre’yi gördüm demesin.
Pazar 12.15
Rehber

Rehber

Ekranların yol gösteren programı Rehber'de bu hafta Polonezköy'de! Rehber'i izlemeden seyahat planı yapmayın.
Pazar 13.30
Ayhan Sicimoğlu ile Renkler

Ayhan Sicimoğlu ile Renkler

Ayhan Sicimoğlu geziyor, dünyanın renkleri evinize geliyor! Yeni kültürler, birbirinden güzel insanlar, rengarenk hayatlar... Dünyayı keşfetmeye hazır olun! Ayhan Sicimoğlu ile benzersiz bir yolculuk başlıyor!
Cumartesi 12.15
Yeniden Konuşalım

Yeniden Konuşalım

Hayat mücadelesi ve stres derken çocuklarınıza karşı sabır göstermekte zorlanıyor musunuz? Bağırmayan anne ve baba olmak ne demektir? Çocuğumuzla olan iletişimimiz onun geleceğini nasıl etkiliyor? Bu hafta aile içi iletişimin önemini yeniden konuşacağız… Konu: “Çocuk Yetiştirirken Bağırmayan Ebeveyn Olmak” Konuk: Uzman Aile Danışmanı/Yazar - Hatice Kübra Tongar
Sen de Yap

Sen de Yap

"Sen de Yap" bu hafta kolaj bölümüyle Cumartesi 13.30'da teve2'de...
Cumartesi 13.30
Kadın Dokunuşu

Kadın Dokunuşu

Sağlık, moda, güzellik, çocuk bakımı, ilişkiler, hayata ve kadına dair her şeyi gelin bu programda konuşalım. Kadın dokunuşuyla her yeri güzelleştirir…
Pantene Altın Kelebek Ödülleri

Pantene Altın Kelebek Ödülleri

Televizyon ve müzik dünyasının nabzını tutan Türkiye´nin en uzun soluklu ödülü "Altın Kelebek" Cem Davran ve Çağla Şıkel'in sunumuyla sahiplerini buluyor.

Arşiv

2. Sayfa
2. Sayfa
Magazine yön vermeye, 2.Sayfa'yı yazmaya geldiler. En özel haberlerle günü okumaya 2. Sayfa'dan başlıyoruz. Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa hafta içi her gün 09.00'da teve2'de!
Ezgi Sertel'le Kadınlar Bilir
Ezgi Sertel'le Kadınlar Bilir
Kadına dair ne varsa Ezgi Sertel ve arkadaşlarının gündeminde...
Hepsi Bugün Oldu
Hepsi Bugün Oldu
Gündemin nabzı Hepsi Bugün Oldu'da! Hafta içi her gün canlı yayınlanacak olan programda gündeme dair her şey konuşulacak. Program boyunca birbirinden ünlü konuklar ağırlanacak ve gündem yaratan konular ele alınacak. Haberden, magazine, çevre sorunlarından, toplumsal olaylara kadar pek çok şey Armağan Çağlayan’ın sunumuyla teve2 ekranlarında olacak.
3. Sayfa
3. Sayfa
Türkiye'nin gerçek hikayeleri... Cinayete kurban gitmiş mağdurların yakınları ile röportajlar... İşlenmiş bir cinayetin tüm gerçekleri... 3. Sayfa teve2'de! 3.Sayfa Türkiye’nin Gerçek Hikayeleri” nde tozlu raflardaki dosyalar aralanıyor, sır cinayetler gün yüzüne çıkıyor. Yasemin Bozkurt soruyor, mağdur yakınları tüm gerçekleri programda anlatıyor. Türkiye’de işlenen cinayetleri tüm hatları ile ele alan Yasemin Bozkurt, bu tip olaylar karşısında neler yapılması gerektiğini, ne gibi önlemlerin alınabileceğini de sevenleri ile teve2 ekranında paylaşıyor.
Sadettin Teksoy Zaman Tüneli
Sadettin Teksoy Zaman Tüneli
Sadettin Teksoy bu hafta efsanelerle gerçeklerin birbirine karıştığı Romanya topraklarında acımasız Prens Vlad Tepeş, nam-ı diğer Kazıklı Voyvoda’nın hikayesinin peşinden gidiyor. Aşkı uğruna önce dağlara çıktı sonra ormanların kralı oldu... Bursalı Tarzan, hiç duyulmamış trajik hikayesini sadece Sadettin Teksoy’a anlatıyor. Ayrıca her bölümde tarih, astroloji, gizem, dinbilim ve sanat dünyasının önde gelen isimlerini ağırlayacak olan Sadettin Teksoy’un bu haftaki konuğu televizyonların güleç yüzlü sunucusu ve tarih doktoru Mesut Yar olacak.
teve MAGAZİN
teve MAGAZİN
Magazin dünyasından en çarpıcı haberler, galalar, konserler, defilelerin yanı sıra kültür sanat etkinlikleri Sibel Arna’nın sunumuyla Teve MAGAZİN’de...
Bana Baştan Anlat
Bana Baştan Anlat
Herkesin bir hikayesi vardır... Hikaye doğru sorulan sorularla ortaya çıkar... Deneyimli gazeteci Özlem Gürses doğru sorularla konukların en gizli hikayelerini ortaya çıkarıyor...
Can Dostum
Can Dostum
Ekranın en evcil hayvan programı!