Programlar

Güncel Programlar

Ezgi Sertel'le Kadınlar Bilir

Ezgi Sertel'le Kadınlar Bilir

Ezgi Sertel’le Kadınlar Bilir’de 20 Nisan Cuma; Ezgi Sertel’le Kadınlar Bilir’de Bugün; Şefimiz Zübeyde Saraçoğlu, “Pesto Soslu Bezelye Salatası”, “Rumeli Böreği” ve “Bol Karamelli Elmalı Kek” tariflerini paylaşacak. Atölye konuğumuz Fatma Dadakoğlu Güler, antik degrade yapımını uygulamalı olarak anlatacak. Uzman Diyetisyen Prof. Dr. Murat Baş, Bağırsak florası sağlığını anlatacak. Aile ve İlişki Danışmanı Serhat Yabancı, iyi bir ilişki nasıl başlamalı, aldatma affedilmeli mi, gelin kaynana damat üçgeni nasıl çözülür anlatacak. Kalıcı Makyaj Uzmanı ve Eğitmeni Tuğba Efeoğlu Turgut, medikal makyaj, kaş vitamini ve kalıcı makyaj hakkında bilgi verecek. Av. Olgun Hamarat izleyici sorularını cevaplayacak.
Hafta İçi Her Gün 14.00
Kelime Oyunu

Kelime Oyunu

Fenomen yarışma "Kelime Oyunu" Ali İhsan Varol’un keyifli sunumuyla teve2 ekranlarında...
Her Gün 19.00
Çok Gezenti

Çok Gezenti

Bakalım neresiymiş bu Belarus dedikleri? Evet, Çok Gezenti’miz Burak Akkul bu bölümde çok merak edilen bir eski Sovyetler Birliği ülkesini ziyaret ediyor: Dünyada adı Belarus diye bilinen, vizesiz ziyaret edebileceğiniz ama tam bir Avrupa ülkesi tadı alacağınız “Beyaz Rusya”yı. Başkent Minsk’in kendinizi minicik hissettirecek dev binaları, renkli parkları ve sabahlara varan eğlence hayatına şahit olacaksınız… Mir ve Nesvizh’deki masal kitaplarından fırlamış şatoları gezeceksiniz.
Her Pazar 12.30
Bana Baştan Anlat

Bana Baştan Anlat

Özlem Gürses'in sunduğu "Bana Baştan Anlat" programının bu haftaki konukları; Yelda KIRÇUVAL spiker, eğitmen ve yazar. Oyuncu Müge BOZ Ayşe TÜKRÜKÇÜ, Hayata Sarıl Derneği ve Lokantası Proje Ablası. Besteci-Gitarist, Rümeysa ÇAMDERELİ.
Her Pazar 22.30
Sağlık Saati

Sağlık Saati

Sağlıklı bir yaşam hakkında merak ettiğiniz her şey, 'Sağlık Saati' programında cevap bulacak.
Her Pazar 10.00
Rehber

Rehber

Şehir hayatından bunalanlar, doğa özlemi çekenler, gezmeyi sevenler... Sizlere rehberlik edecek yepyeni bir program başlıyor.
Her Cumartesi 11.45

Arşiv

3. Sayfa
3. Sayfa
Türkiye'nin gerçek hikayeleri... Cinayete kurban gitmiş mağdurların yakınları ile röportajlar... İşlenmiş bir cinayetin tüm gerçekleri... 3. Sayfa teve2'de! 3.Sayfa Türkiye’nin Gerçek Hikayeleri” nde tozlu raflardaki dosyalar aralanıyor, sır cinayetler gün yüzüne çıkıyor. Yasemin Bozkurt soruyor, mağdur yakınları tüm gerçekleri programda anlatıyor. Türkiye’de işlenen cinayetleri tüm hatları ile ele alan Yasemin Bozkurt, bu tip olaylar karşısında neler yapılması gerektiğini, ne gibi önlemlerin alınabileceğini de sevenleri ile teve2 ekranında paylaşıyor.
Pati
Pati
Can dostlarımızın eğitiminden bakımına, beslenmesinden sağlığına kadar aklınıza gelebilecek her şey Türkiye’nin en sevimli TV Programı Pati'de!
Minik Eller
Minik Eller
Türkiye'nin en yeni Anne Çocuk Programı "Merve Öztürk'le Minik Eller" Her Cumartesi 10.45'te teve2'de...
Yemek Aşkına
Yemek Aşkına
Bir yandan Anadolu’nun farklı kültürlerini içinde barındıran, diğer yandan da kendine özel mutfak kültürünü koruyan metropol şehir İstanbul’dan esinlenen Gabriele...
Sadettin Teksoy Zaman Tüneli
Sadettin Teksoy Zaman Tüneli
Sadettin Teksoy bu hafta efsanelerle gerçeklerin birbirine karıştığı Romanya topraklarında acımasız Prens Vlad Tepeş, nam-ı diğer Kazıklı Voyvoda’nın hikayesinin peşinden gidiyor. Aşkı uğruna önce dağlara çıktı sonra ormanların kralı oldu... Bursalı Tarzan, hiç duyulmamış trajik hikayesini sadece Sadettin Teksoy’a anlatıyor. Ayrıca her bölümde tarih, astroloji, gizem, dinbilim ve sanat dünyasının önde gelen isimlerini ağırlayacak olan Sadettin Teksoy’un bu haftaki konuğu televizyonların güleç yüzlü sunucusu ve tarih doktoru Mesut Yar olacak.
Pantene Altın Kelebek Ödülleri
Pantene Altın Kelebek Ödülleri
Televizyon ve müzik dünyasının nabzını tutan Türkiye´nin en uzun soluklu ödülü "Altın Kelebek" Cem Davran ve Ayça Ayşin Turan´ın sunumuyla sahiplerini buldu.
Can Aydoğmuş ile 2018 Burç Yorumları
Can Aydoğmuş ile 2018 Burç Yorumları
Astrolog Can Aydoğmuş, 2018 yılında burçları nelerin beklediğini anlattı.
Derya Baykal'la Gülümse
Derya Baykal'la Gülümse
Yıllardır renkli ve sempatik sunumu ile kadın izleyicinin gönlünde taht kuran, ekranın sevilen yüzü Derya Baykal,