Programlar

Güncel Programlar

2. Sayfa

2. Sayfa

Magazine yön vermeye, 2. Sayfa'yı yazmaya geldiler. En özel haberlerle günü okumaya 2. Sayfa'dan başlıyoruz. Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa hafta içi her gün 10.00'da teve2'de!
Hafta İçi Her Gün 10.00
Kelime Oyunu

Kelime Oyunu

Fenomen yarışma "Kelime Oyunu" Ali İhsan Varol’un keyifli sunumuyla teve2 ekranlarında...
Her Gün 19.45
Çok Gezenti

Çok Gezenti

Çok Gezenti komşu ziyaretinde! Börekler açmışlar, çorbalar yapmışlar; Burak Akkul’u gezmelere davet etmişler… Sınırın az ötesinde çok farklı bir kültür, çok farklı bir yaşam var ki; Çok Gezenti izleyicisi bu hafta bunlara şahit olacak… Kapıkule’den yola çıkan ekibimiz; eski adı Cisr-i Mustafa olan Svilengrad’ı, bizim bildiğimiz Filibe olan Plovdiv’i ve başkent Sofya’yı ziyaret edecek…
Her pazar 12.30
Rehber

Rehber

Ekranların yol gösteren gezi programı Rehber bu hafta Sakarya'da! Rehber yeni bölümüyle cumartesi günü 11.45'te teve2'de!
Her Cumartesi 11.45
Bana Baştan Anlat

Bana Baştan Anlat

Özlem Gürses'in sunduğu "Bana Baştan Anlat" programının bu sezonun final bölümünü konukları; Klinik Psikolog Dr. Mehmet ŞAKİROĞLU Gezgin Elif OMPUT Moda tasarımcısı Zeynep TOSUN Programın son bölümünde, Özlem GÜRSES, Şanlıurfa Halfeti Anadolu Lisesi öğretmeni Ceren İLERİ ve öğrencilerini ziyaret ediyor...

Arşiv

3. Sayfa
3. Sayfa
Türkiye'nin gerçek hikayeleri... Cinayete kurban gitmiş mağdurların yakınları ile röportajlar... İşlenmiş bir cinayetin tüm gerçekleri... 3. Sayfa teve2'de! 3.Sayfa Türkiye’nin Gerçek Hikayeleri” nde tozlu raflardaki dosyalar aralanıyor, sır cinayetler gün yüzüne çıkıyor. Yasemin Bozkurt soruyor, mağdur yakınları tüm gerçekleri programda anlatıyor. Türkiye’de işlenen cinayetleri tüm hatları ile ele alan Yasemin Bozkurt, bu tip olaylar karşısında neler yapılması gerektiğini, ne gibi önlemlerin alınabileceğini de sevenleri ile teve2 ekranında paylaşıyor.
Pati
Pati
Can dostlarımızın eğitiminden bakımına, beslenmesinden sağlığına kadar aklınıza gelebilecek her şey Türkiye’nin en sevimli TV Programı Pati'de!
Minik Eller
Minik Eller
Türkiye'nin en yeni Anne Çocuk Programı "Merve Öztürk'le Minik Eller" Her Cumartesi 10.45'te teve2'de...
Yemek Aşkına
Yemek Aşkına
Bir yandan Anadolu’nun farklı kültürlerini içinde barındıran, diğer yandan da kendine özel mutfak kültürünü koruyan metropol şehir İstanbul’dan esinlenen Gabriele...
Ezgi Sertel'le Kadınlar Bilir
Ezgi Sertel'le Kadınlar Bilir
Ezgi Sertel’le Kadınlar Bilir’in 16 Haziran Cuma Sezon Finalinde; Şefimiz Tuna Aktan “Konya Tandır”, “Bademli Pilav” ve “Vişneli Kaymaklı Ekmek Kadayıf” tariflerini paylaşacak. Atölye konuğumuz Fatma Dadakoğlu Güler kağıt ipten plaj çantası yapımını uygulamalı olarak gösterecek. Türk Halk Müziği sanatçısı Elif Buse Doğan, 7 bölgeden 7 güzel türküyü seslendirecek. İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Ayça Kaya, bayramda ve yaz boyunca beslenmemizde neye dikkat etmemiz gerektiğini anlatacak. Sevil Soysaldı, kupa minyatür bahçe yapımını uygulamalı olarak anlatacak.
Sadettin Teksoy Zaman Tüneli
Sadettin Teksoy Zaman Tüneli
Sadettin Teksoy bu hafta efsanelerle gerçeklerin birbirine karıştığı Romanya topraklarında acımasız Prens Vlad Tepeş, nam-ı diğer Kazıklı Voyvoda’nın hikayesinin peşinden gidiyor. Aşkı uğruna önce dağlara çıktı sonra ormanların kralı oldu... Bursalı Tarzan, hiç duyulmamış trajik hikayesini sadece Sadettin Teksoy’a anlatıyor. Ayrıca her bölümde tarih, astroloji, gizem, dinbilim ve sanat dünyasının önde gelen isimlerini ağırlayacak olan Sadettin Teksoy’un bu haftaki konuğu televizyonların güleç yüzlü sunucusu ve tarih doktoru Mesut Yar olacak.
Pantene Altın Kelebek Ödülleri
Pantene Altın Kelebek Ödülleri
Televizyon ve müzik dünyasının nabzını tutan Türkiye´nin en uzun soluklu ödülü "Altın Kelebek" Cem Davran ve Ayça Ayşin Turan´ın sunumuyla sahiplerini buldu.
Can Aydoğmuş ile 2018 Burç Yorumları
Can Aydoğmuş ile 2018 Burç Yorumları
Astrolog Can Aydoğmuş, 2018 yılında burçları nelerin beklediğini anlattı.