Programlar

Güncel Programlar

Kelime Oyunu

Kelime Oyunu

Fenomen yarışma "Kelime Oyunu" Ali İhsan Varol’un keyifli sunumuyla teve2 ekranlarında...
Her Gün 19.00
Derya Baykal'la Gülümse

Derya Baykal'la Gülümse

06.12.2019 | Derya Baykal'la Gülümse Derya Baykal ve Naz'dan 'Bulgar Güveci Güveçeta' ve 'Mantar Kurabiye' tarifleri, Tasarım Direktörü Tülin İriş'ten 'Açıktan Koyuya Uzun Renk Geçişli Şal' Dekoratif Ahşap Usta Öğreticisi Gül Özdoğan'dan 'Ayna Efektiyle Cam Tepsi' projesi, Kadın Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Mesut Öktem'den kısırlık ve tüp bebek tedavisinin detayları, Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Halil Buldu'dan bacak eğrilikleri...
Hafta İçi Her Gün 14.00
Beni Takip Et

Beni Takip Et

Endeğer Yapım ve teve2 ortaklığı ile gerçekleştirilen, ev sahipliğini Vadistanbul Alışveriş merkezinin üstlendiği sosyal medya tutkunlarının, ünlü bir sosyal medya fenomeni olmak için, kıyasıya yarışacağı “Beni Takip Et” programı teve2 ekranlarında... Sunuculuğunu Jess Molho’nun yaptığı yarışma programı 'Beni Takip Et” sosyal medya ve geleneksel medyanın gücünü birleştiriyor.
Hafta İçi Her Gece 01.00
Çok Gezenti

Çok Gezenti

Rönesans bu şehirde başladı ve sanki bu şehirde devam ediyor! Çok Gezentilerimiz bu hafta dünya sanat tarihinin merkezine; “Floransa’ya” uzanıyor. Ortaçağ’dan gelen dev bir aile “Mediciler” bu bölgeyi öyle bir hale getirmişler ki; görenler ilk görüşte aşık oluyor. Michelangelo’ya, Leonardo Da Vinci’ye, Botticelli’ye sayısız eserler yaptıran; Dante’ye ve Machiavelli’ye özgürce yazdıran bu koruyucu aile, Floransa’nın sanat ve düşünce tarihine altın harflerle geçmesini sağlamış.
Pazar 12.15
Rehber

Rehber

Ekranların yol gösteren programı Rehber bu hafta İzmir, Aydın ve Manisa'da. Mert Savaş'la "Rehber" her pazar 13.30'da teve2'de...
Pazar 13.15
Yeniden Konuşalım

Yeniden Konuşalım

Bu haftaki bölümümüzde hayata dair her şeyi ve üstümüzdeki psikolojik etkilerini yeniden konuşmaya devam ediyoruz… Belki bir ay belki yıllar sürdü ilişkiniz; ama yolun sonu göründü ve ayrıldınız. Ama acısını kalbinizden, beyninizden bir türlü atamıyorsunuz. Peki, ne yapacaksınız? Evet, bu haftaki bölümümüzde yürek yangını bir konuyu “Ayrılık Acısı” nı ele alıyoruz… Konu: “Ayrılık Acısıyla Nasıl Başa Çıkılır? Konuklar: -Uzman Psikolog Beril Papuççuer Ceylan - Eğitimci/Yazar/Eczacı Sara Pour
Cumartesi 10.45
Sen de Yap

Sen de Yap

Bir ip ve çivi düşünün, birbirinden her ne kadar farklı iki malzeme gibi görünseler de bir araya geldiklerinde harika bir sanata imza atıyorlar! Bu hafta çivi ve iplerin oluşturduğu, günümüzün en popüler hobilerinden biri olan ‘’String Art’’ yani ‘’İp Sanatını’’ işliyoruz! String Art birçok ipin ve çivinin bir araya gelmesiyle bütün bir şekilde resim elde edilmesidir. İp sanatı bazı ülkelerde tedavi ve terapi amacı ile birçok kurumda insanların karşısına çıkabiliyor. Her zaman dediğimiz gibi sanat için malzemenin önemi yoktur!
Cumartesi 13.30
Kadın Dokunuşu

Kadın Dokunuşu

Sağlık, moda, güzellik, çocuk bakımı, ilişkiler, hayata ve kadına dair her şeyi gelin bu programda konuşalım. Kadın dokunuşuyla her yeri güzelleştirir… Artık her hafta sonu rengarenk bir kadın dokunuşuyla teve2 ekranında buluşuyoruz… Seren Fosforoğlu’yla “Kadın Dokunuşu” cumartesi günü teve2’de!

Arşiv

2. Sayfa
2. Sayfa
Magazine yön vermeye, 2.Sayfa'yı yazmaya geldiler. En özel haberlerle günü okumaya 2. Sayfa'dan başlıyoruz. Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa hafta içi her gün 09.00'da teve2'de!
Ezgi Sertel'le Kadınlar Bilir
Ezgi Sertel'le Kadınlar Bilir
Kadına dair ne varsa Ezgi Sertel ve arkadaşlarının gündeminde...
Hepsi Bugün Oldu
Hepsi Bugün Oldu
Gündemin nabzı Hepsi Bugün Oldu'da! Hafta içi her gün canlı yayınlanacak olan programda gündeme dair her şey konuşulacak. Program boyunca birbirinden ünlü konuklar ağırlanacak ve gündem yaratan konular ele alınacak. Haberden, magazine, çevre sorunlarından, toplumsal olaylara kadar pek çok şey Armağan Çağlayan’ın sunumuyla teve2 ekranlarında olacak.
3. Sayfa
3. Sayfa
Türkiye'nin gerçek hikayeleri... Cinayete kurban gitmiş mağdurların yakınları ile röportajlar... İşlenmiş bir cinayetin tüm gerçekleri... 3. Sayfa teve2'de! 3.Sayfa Türkiye’nin Gerçek Hikayeleri” nde tozlu raflardaki dosyalar aralanıyor, sır cinayetler gün yüzüne çıkıyor. Yasemin Bozkurt soruyor, mağdur yakınları tüm gerçekleri programda anlatıyor. Türkiye’de işlenen cinayetleri tüm hatları ile ele alan Yasemin Bozkurt, bu tip olaylar karşısında neler yapılması gerektiğini, ne gibi önlemlerin alınabileceğini de sevenleri ile teve2 ekranında paylaşıyor.
Sadettin Teksoy Zaman Tüneli
Sadettin Teksoy Zaman Tüneli
Sadettin Teksoy bu hafta efsanelerle gerçeklerin birbirine karıştığı Romanya topraklarında acımasız Prens Vlad Tepeş, nam-ı diğer Kazıklı Voyvoda’nın hikayesinin peşinden gidiyor. Aşkı uğruna önce dağlara çıktı sonra ormanların kralı oldu... Bursalı Tarzan, hiç duyulmamış trajik hikayesini sadece Sadettin Teksoy’a anlatıyor. Ayrıca her bölümde tarih, astroloji, gizem, dinbilim ve sanat dünyasının önde gelen isimlerini ağırlayacak olan Sadettin Teksoy’un bu haftaki konuğu televizyonların güleç yüzlü sunucusu ve tarih doktoru Mesut Yar olacak.
Pantene Altın Kelebek Ödülleri
Pantene Altın Kelebek Ödülleri
Televizyon ve müzik dünyasının nabzını tutan Türkiye´nin en uzun soluklu ödülü "Altın Kelebek" Cem Davran ve Çağla Şıkel'in sunumuyla sahiplerini buluyor.
teve MAGAZİN
teve MAGAZİN
Magazin dünyasından en çarpıcı haberler, galalar, konserler, defilelerin yanı sıra kültür sanat etkinlikleri Sibel Arna’nın sunumuyla Teve MAGAZİN’de...
Bana Baştan Anlat
Bana Baştan Anlat
Herkesin bir hikayesi vardır... Hikaye doğru sorulan sorularla ortaya çıkar... Deneyimli gazeteci Özlem Gürses doğru sorularla konukların en gizli hikayelerini ortaya çıkarıyor...