Programlar

Güncel Programlar

Kelime Oyunu

Kelime Oyunu

Fenomen yarışma "Kelime Oyunu" Ali İhsan Varol’un keyifli sunumuyla teve2 ekranlarında...
Her Gün 19.00
Derya Baykal'la Gülümse

Derya Baykal'la Gülümse

24.01.2020 | Derya Baykal'la Gülümse: Diyetisyen Prof. Dr. Murat Baş'tan bağırsak sağlığı detayları, Tasarım Direktörü Tülin İriş ve çocuklar canlı yayında ilmeklemece örüyor, Uzman Klinik Psikolog Karin Natan'dan örgü gibi el beicerilerinin çocukların psikolojisi üzerindeki etkileri, Teknik Eğitmen Saadet Sevinç'ten Tuval Üzerinde Boyutlu Dekopaj çalışması... 24.01.2020 | Sağlıkla Gülümse: Ecz. Onur Pehlivan'dan çocuk ve bebeklerde kullanılan aromaterapi yöntemleri, Bilinçaltı Uzmanı Özlem Derin'den bilinçaltının hayatımıza etkileri, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Uzmanı Dr. Saime Demirci'den robotik rehabilitasyonun detayları...
Hafta İçi Her Gün 14.00
Çok Gezenti

Çok Gezenti

Çok Gezentilerimiz bu bölümlerinde Karadağ’ın Ortaçağ’dan bu yana her taşıyla korunmuş olan kenti Kotor’da! Tarih kokan kent, romantik kent, muhteşem manzaralarla dolu kent, kedili kent… Burası için ne desek az kalır… Bu gezimizde ayrıca Kotor Körfezi’nin tepelerine tırmanacak, ünlü motor yollarını keşfedecek ve körfezin en şirin kasabalarından Tivat ve Perast’ı adım adım gezeceksiniz. Mis gibi bir hava mis gibi görüntüler. Bu bölüm kaçmaz! Çok Gezenti Kotor, 19 Ocak Pazar günü teve2’de.
Pazar 12.15
Rehber

Rehber

Ekranların yol gösteren programı Rehber şimdi “Erciyes Zamanı” dedi ve rotasını Kayseri’ye çevirdi... Kış turizminin yükselen yıldızı Erciyes’ten kış ve kar manzaraları... Erciyes’e nasıl gidilir, neler yapılır kaç lira harcanır... Kayseri mutfağının en özel lezzetleri ve tabii ki pastırma hakkında her şey.... Mert Savaş’ın sunumuyla Rehber Kayseri 2 yeni bölümüyle ile Pazar günü teve2’de!
Pazar 13.30
Ayhan Sicimoğlu ile Renkler

Ayhan Sicimoğlu ile Renkler

Ayhan Sicimoğlu geziyor, dünyanın renkleri evinize geliyor! Yeni kültürler, birbirinden güzel insanlar, rengarenk hayatlar... Dünyayı keşfetmeye hazır olun! Ayhan Sicimoğlu ile benzersiz bir yolculuk başlıyor!
Pazar 11.15
Yeniden Konuşalım

Yeniden Konuşalım

Bu haftada hayata ve psikolojiye etki eden konuları yeniden konuşmaya devam ediyoruz… Dünya değişiyor peki kuşaklar geleceği yakalamakta ne kadar başarılı? İşte bu hafta değişen dünyada gençliğin durumunu sizler için ele alacağız… Konu: “Değişen Dünya ve Gençlik” Konuk: Prof. Dr. Nevzat Tarhan - Üsküdar Üniversitesi Rektörü
Cumartesi 11.15
Sen de Yap

Sen de Yap

"Sen de Yap" bu hafta kolaj bölümüyle Cumartesi 13.30'da teve2'de...
Cumartesi 13.30
Kadın Dokunuşu

Kadın Dokunuşu

Sağlık, moda, güzellik, çocuk bakımı, ilişkiler, hayata ve kadına dair her şeyi gelin bu programda konuşalım. Kadın dokunuşuyla her yeri güzelleştirir…
 Ben Bilmem Eşim Bilir

Ben Bilmem Eşim Bilir

Sevilen yarışma Ben Bilmem Eşim Bilir, teve2'de!
Hafta İçi Her Gün 21.00

Arşiv

2. Sayfa
2. Sayfa
Magazine yön vermeye, 2.Sayfa'yı yazmaya geldiler. En özel haberlerle günü okumaya 2. Sayfa'dan başlıyoruz. Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa hafta içi her gün 09.00'da teve2'de!
Ezgi Sertel'le Kadınlar Bilir
Ezgi Sertel'le Kadınlar Bilir
Kadına dair ne varsa Ezgi Sertel ve arkadaşlarının gündeminde...
Hepsi Bugün Oldu
Hepsi Bugün Oldu
Gündemin nabzı Hepsi Bugün Oldu'da! Hafta içi her gün canlı yayınlanacak olan programda gündeme dair her şey konuşulacak. Program boyunca birbirinden ünlü konuklar ağırlanacak ve gündem yaratan konular ele alınacak. Haberden, magazine, çevre sorunlarından, toplumsal olaylara kadar pek çok şey Armağan Çağlayan’ın sunumuyla teve2 ekranlarında olacak.
3. Sayfa
3. Sayfa
Türkiye'nin gerçek hikayeleri... Cinayete kurban gitmiş mağdurların yakınları ile röportajlar... İşlenmiş bir cinayetin tüm gerçekleri... 3. Sayfa teve2'de! 3.Sayfa Türkiye’nin Gerçek Hikayeleri” nde tozlu raflardaki dosyalar aralanıyor, sır cinayetler gün yüzüne çıkıyor. Yasemin Bozkurt soruyor, mağdur yakınları tüm gerçekleri programda anlatıyor. Türkiye’de işlenen cinayetleri tüm hatları ile ele alan Yasemin Bozkurt, bu tip olaylar karşısında neler yapılması gerektiğini, ne gibi önlemlerin alınabileceğini de sevenleri ile teve2 ekranında paylaşıyor.
Sadettin Teksoy Zaman Tüneli
Sadettin Teksoy Zaman Tüneli
Sadettin Teksoy bu hafta efsanelerle gerçeklerin birbirine karıştığı Romanya topraklarında acımasız Prens Vlad Tepeş, nam-ı diğer Kazıklı Voyvoda’nın hikayesinin peşinden gidiyor. Aşkı uğruna önce dağlara çıktı sonra ormanların kralı oldu... Bursalı Tarzan, hiç duyulmamış trajik hikayesini sadece Sadettin Teksoy’a anlatıyor. Ayrıca her bölümde tarih, astroloji, gizem, dinbilim ve sanat dünyasının önde gelen isimlerini ağırlayacak olan Sadettin Teksoy’un bu haftaki konuğu televizyonların güleç yüzlü sunucusu ve tarih doktoru Mesut Yar olacak.
Pantene Altın Kelebek Ödülleri
Pantene Altın Kelebek Ödülleri
Televizyon ve müzik dünyasının nabzını tutan Türkiye´nin en uzun soluklu ödülü "Altın Kelebek" Cem Davran ve Çağla Şıkel'in sunumuyla sahiplerini buluyor.
teve MAGAZİN
teve MAGAZİN
Magazin dünyasından en çarpıcı haberler, galalar, konserler, defilelerin yanı sıra kültür sanat etkinlikleri Sibel Arna’nın sunumuyla Teve MAGAZİN’de...
Bana Baştan Anlat
Bana Baştan Anlat
Herkesin bir hikayesi vardır... Hikaye doğru sorulan sorularla ortaya çıkar... Deneyimli gazeteci Özlem Gürses doğru sorularla konukların en gizli hikayelerini ortaya çıkarıyor...