Programlar

Güncel Programlar

Ezgi Sertel'le Kadınlar Bilir

Ezgi Sertel'le Kadınlar Bilir

“Ezgi Sertel’le Kadınlar Bilir”de 19 Şubat Pazartesi; Şefimiz Aysel Bostancı, “Fas Salatası”, “Kıymalı Kasımpatı Poğaça” ve “Cevizli İncir Tatlısı” tariflerini paylaşacak. Atölye konuğumuz Fulya Durmaz, Kredi Kartı şal modelini uygulamalı olarak anlatacak. Diş Hekimi Aslı Ercanlı, ağız sağlığı, güzel gülüşün sırları, sağlıklı dişler için tüketmemiz gereken besinler ve genel anlamda pratik bilgiler anlatacak. Güzellik Uzmanı Berrin Çetiner, leke ve anti agingde etkin yöntemler ile ilgili bilgi verecek. Bilinçaltı Uzmanı Buket Elbeyoğlu, fobilerin bilinçaltı ile ilişkisini ve regresyon çalışmalarının fobilerde nasıl başarılı olduğunu anlatacak. Sevilen oyuncu Murat Tavlı canlı yayın konuğumuz olacak.
Hafta İçi Her Gün 14.00
Kelime Oyunu

Kelime Oyunu

Fenomen yarışma "Kelime Oyunu" Ali İhsan Varol’un keyifli sunumuyla teve2 ekranlarında...
Her Gün 18.45
Çok Gezenti

Çok Gezenti

Burası Kuzey Afrika… Burası kızıl şehir… Burası Tanrıların şehri: Burası Marakeş! Çok Gezenti’de Burak Akkul’la FAS macerası; Marakeş’ten başlıyor! Zevkle ve şevkle gezen Çok Gezenti, kendisini izlemeyi de bir o kadar zevkli hale getiriyor… Eski şehrin sokaklarında kayboluyor, yeni şehir Gueliz’in güzelliklerini izliyoruz. İddia ediyoruz ki Çok Gezenti’nin Marakeş bölümünü uzun süre unutamayacak; tekrar tekrar izlemek isteyeceksiniz! Çok Gezenti “Marakeş” 18 Şubat Pazar günü, teve2’de
Her Pazar 12.30
Bana Baştan Anlat

Bana Baştan Anlat

Özlem Gürses'in sunduğu "Bana Baştan Anlat" programının bu haftaki konukları; Kuzey Afrika kökenli başarılı işkadını İLHAM KADRİ. Elektrikçi denince akla hep benzer figürler gelir, ancak İstanbul Üsküdar'da bir elektrikçi dükkanı var ki, sahibi görenleri şaşırtıyor. Çünkü o dükkandaki elektrikçi çocukluk hayalini yaşıyor. HANİFE KAYMAZ 45 yaşında, evli ve iki çocuk annesi. Sivil toplum kuruluşları için kaynak ve farkındalık yaratma amacıyla sekiz maraton, 20 yarı maraton koştu ITIR ERHART.
Her Pazar 22.15
Sağlık Saati

Sağlık Saati

teve2 ekranlarında yepyeni bir sağlık programı başlıyor. Sağlıklı bir yaşam hakkında merak ettiğiniz her şey, 'Sağlık Saati' programında cevap bulacak.
Her Pazar 10.00

Arşiv

3. Sayfa
3. Sayfa
Türkiye'nin gerçek hikayeleri... Cinayete kurban gitmiş mağdurların yakınları ile röportajlar... İşlenmiş bir cinayetin tüm gerçekleri... 3. Sayfa teve2'de! 3.Sayfa Türkiye’nin Gerçek Hikayeleri” nde tozlu raflardaki dosyalar aralanıyor, sır cinayetler gün yüzüne çıkıyor. Yasemin Bozkurt soruyor, mağdur yakınları tüm gerçekleri programda anlatıyor. Türkiye’de işlenen cinayetleri tüm hatları ile ele alan Yasemin Bozkurt, bu tip olaylar karşısında neler yapılması gerektiğini, ne gibi önlemlerin alınabileceğini de sevenleri ile teve2 ekranında paylaşıyor.
Pati
Pati
Can dostlarımızın eğitiminden bakımına, beslenmesinden sağlığına kadar aklınıza gelebilecek her şey Türkiye’nin en sevimli TV Programı Pati'de!
Minik Eller
Minik Eller
Türkiye'nin en yeni Anne Çocuk Programı "Merve Öztürk'le Minik Eller" Her Cumartesi 10.45'te teve2'de...
Yemek Aşkına
Yemek Aşkına
Bir yandan Anadolu’nun farklı kültürlerini içinde barındıran, diğer yandan da kendine özel mutfak kültürünü koruyan metropol şehir İstanbul’dan esinlenen Gabriele...
Sadettin Teksoy Zaman Tüneli
Sadettin Teksoy Zaman Tüneli
Sadettin Teksoy bu hafta efsanelerle gerçeklerin birbirine karıştığı Romanya topraklarında acımasız Prens Vlad Tepeş, nam-ı diğer Kazıklı Voyvoda’nın hikayesinin peşinden gidiyor. Aşkı uğruna önce dağlara çıktı sonra ormanların kralı oldu... Bursalı Tarzan, hiç duyulmamış trajik hikayesini sadece Sadettin Teksoy’a anlatıyor. Ayrıca her bölümde tarih, astroloji, gizem, dinbilim ve sanat dünyasının önde gelen isimlerini ağırlayacak olan Sadettin Teksoy’un bu haftaki konuğu televizyonların güleç yüzlü sunucusu ve tarih doktoru Mesut Yar olacak.
Pantene Altın Kelebek Ödülleri
Pantene Altın Kelebek Ödülleri
Televizyon ve müzik dünyasının nabzını tutan Türkiye´nin en uzun soluklu ödülü "Altın Kelebek" Cem Davran ve Ayça Ayşin Turan´ın sunumuyla sahiplerini buldu.
Can Aydoğmuş ile 2018 Burç Yorumları
Can Aydoğmuş ile 2018 Burç Yorumları
Astrolog Can Aydoğmuş, 2018 yılında burçları nelerin beklediğini anlattı.
Derya Baykal'la Gülümse
Derya Baykal'la Gülümse
Yıllardır renkli ve sempatik sunumu ile kadın izleyicinin gönlünde taht kuran, ekranın sevilen yüzü Derya Baykal,