HEPSİ BUGÜN OLDU

HEPSİ BUGÜN OLDU

Hafta İçi Her Gün 18.00

Armağan Çağlayan Hepsi Bugün Oldu’da gündemin nabzını tutuyor!

Hepsi Bugün Oldu 20 Ocak Cuma Konuk Listesi

TBMM dün bir ilki yaşadı, kadın vekillerin sert kavgasına şahit oldu! Bu noktaya nasıl gelindi? Toplumsal cinsiyet çalışmalarıyla tanınan sosyolog Yrd. Doç. Dr. Tuba Demirci Yılmaz'la detaylara iniyoruz.

İlk ve orta dereceli okullarda yarıyıl tatili bugün başladı. İki haftalık dönemde öğrencilere telafi dersi verilecek mi, tatil ödevi olacak mı, çocuklar bu dönemi nasıl daha verimli geçirebilir? Eğitim koordinatörü Hatice Yılmaz, canlı yayında anlatıyor.

Bugün itibarıyla Donald Trump resmen ABD Başkanı oluyor. Peki yeni dönemde tüm dünyayı ve Türkiye'yi neler bekliyor? Uluslararası ilişkiler uzmanı Doç. Dr. Süha Atatüre açıklıyor.

Özellikle sosyal medyada yalan haberin, sahte kimliğin tavan yaptığı bir dönem yaşıyoruz. Doğruyla yanlış nasıl ayrılır, gazeteciliğin geleceği nasıl olacak, dijital yayıncılıkta bizi neler bekliyor? Gazeteci Mehmet Atakan Foça'yla konuşuyoruz.

Kentsel dönüşüm bölgesi Fikirtepe'de evini boşaltmaya direnen Aslan Yılmaz'ın çatısına bir de kepçe çarptı! Aslan Yılmaz yaşadıklarını Armağan Çağlayan'a anlatıyor.

BÖLÜMLER

Tümünü Gör

KISA KLİPLER

Tümünü Gör

FOTO GALERİ

Tümünü Gör

FRAGMANLAR

Tümünü Gör

SON EKLENEN VİDEOLAR